Vaše často kladené dotazy k půjčkám

Na této stránce najdete nejčastější odpovědi na dotazy, na které se se nás ptáte při žádosti o půjčku nebo úvěr. Pokud odpověď na váš dotaz zde nenajdete, napište nám nebo zavolejte na 702 653 606. Rádi vám na všechny vaše dotazy odpovíme.

Do jaké výše poskytujete půjčky?

Nebankovní půjčky poskytujeme obvykle do výše 3 000 000 Kč. Na výjimku můžeme nabídnout finanční prostředky až do výše 20 000 000 Kč. Vše závisí na hodnotě zajištění půjčky či úvěru – výši odhadu nemovitosti, která bude sloužit jako zástava.

Jak rychle mi sdělíte, jestli půjčku či úvěr u vás získám?

Zpravidla ihned při prvním telefonním hovoru. Na základě vašich informací vám předběžně sdělíme, jestli u nás finanční prostředky získáte. Finální schválení půjčky či úvěru je do 24 hodin a následné vyplacení v rozmezí 4 - 7 dnů. Expresní vyplacení je do 3 dnů.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Finanční prostředky poskytujeme podnikatelům, a to i začínajícím. Musíte být tedy podnikatel – živnostník, OSVČ, který má přidělené IČO. Druhou podmínkou je zajištění úvěru – finanční prostředky poskytujeme pouze se zástavou nemovitosti.

Nemůžu doložit příjmy, můžu půjčku u vás dostat?

Nevadí nám, jestli jste začali právě podnikat a nemůžete doložit své příjmy nebo již delší dobu podnikáte a máte optimalizované daňové přiznání. Věříme vám - stačí nám, když své příjmy čestně prohlásíte.

Na co můžu získané peníze použít?

Finanční prostředky můžete použit na cokoliv co je spojené s podnikáním. K nastartování podnikatelské činnosti, k rozvoji stávajícího podnikání, vyplacení exekucí a dluhů u státu - FÚ, ČSSZ, ZP nebo u jiných věřitelů. Úvěr můžete použít také k refinancování svých stávajících drahých a nevýhodných půjček.

Platím nějaké poplatky předem?

Ne! Neplatíte žádné poplatky předem ani manipulační poplatky za schválení půjčky jako u jiných firem. Odhad nemovitosti je zdarma.

Dostanu půjčku, pokud jsem vedený v registru dlužníku?

ANO! Nenahlížíme do registru dlužníku. Všechny naše poskytované nebankovní půjčky jsou bez nahlížení do registru.

Musím někde jezdit?

Ne. Nemusíte nikde jezdit, přijedeme za vámi.

Pošlete mi smlouvy k půjčce dopředu k prostudování?

Ano, smlouvy zasílám klientovi dopředu. Klient má vždy dostatek času se seznámit se smlouvami o půjčce a vše si dobře a v klidu rozmyslet.

Mám exekuci na své nemovitosti, můžete mi pomoci?

Ano. Vyplatíme a zastavíme vám všechny vaše exekuce, které pocházejí v důsledku podnikání. Dluhy u FÚ, ČSSZ, Zdravotní pojišťovně nebo u jiných věřitelů, kteří vám půjčili na podnikání.