půjčky pro podnikatele bez registru úvěr podnikatelský podnikatelská půjčka

Půjčky pro podnikatele i začínající

Každý, kdo si chce založit firmu nebo živnostenský list a chce začít podnikat v jakékoliv činnosti, musí vědět, že bez vstupního kapitálu na rozjezd podnikání to zkrátka nelze. Každý, kdo chce podnikat, musí do svého podnikání investovat nejen svůj čas, ale také peníze. Bohužel začínající podnikatelé to mají ve shánění finančních prostředků daleko těžší než zavedení podnikatelé. O finanční prostředky si můžou žádat jak v bance, tak i u nebankovních společností.

Bankovní půjčka pro podnikatele

Rozhodnete-li se o úvěr pro podnikatele požádat v bance, musíte počítat s velmi přísnými podmínkami, které musíte splnit. Bankovní instituce vyžadují čisté úvěrové registry a také doložení min. jednoho daňového přiznání. U daňového přiznání banky posuzují především čisté příjmy. Podnikáte-li s optimalizovaným daňovým přiznáním nebo jste začínající podnikatel, žádost v bance vám s největší pravděpodobností zamítnou. U vyšších částek bankovní instituce vyžadují zástavu nemovitosti k zajištění podnikatelské půjčky.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

U nebankovních společností můžete získat podnikatelskou půjčku daleko snadněji než u bankovních institucí. U půjčky pro podnikatele nemusíte dokládat svůj příjem ani daňové přiznání. Rovněž se nekontrolují úvěrové registry dlužníků, takže o peníze můžete žádat i v případě, kdy jste pro banku problémový klient. Finanční prostředky získáte i s dluhy vůči: zdravotní pojišťovně, finančnímu úřadu nebo OSSZ. Nevadí nám, pokud je proti vám vedeno exekuční řízení, vše za vás uhradíme.

Podmínkou získání podnikatelské půjčky je ručení nemovitosti: komerčním objektem, rodinným domem, družstevním bytem nebo bytem v osobním vlastnictví.

Krátkodobý a dlouhodobý úvěr

Podnikatelům nabízíme krátkodobý podnikatelský úvěr na dobu až 6 měsíců nebo dlouhodobý se splatnosti až 20 let. Během splácení se můžete kdykoliv rozhodnout pro jiný druh úvěru a také si změnit dobu splácení.

Podnikatelský úvěr a jeho výhody

  • Bez doložení příjmu a daňového přiznání
  • Nevadí exekuce a dluhy u státu – FÚ, OSSZ, zdravotní pojišťovna
  • Výhodná úroková sazba a nízká splátka jako v bance
  • Předčasné doplacení půjčky pro podnikatele bez pokut a sankcí!
  • Neplatíte za vedení úvěrového účtu
  • Expresní vyplacení do 3 dnů

Proč si vzít půjčku od nás

Neplatíte žádné poplatky předem, odhad nemovitosti zaplatíme za vás, podnikatelský úvěr můžete doplatit předčasně bez pokut. Máte-li zájem o půjčku, neváhejte nás kontaktovat přes nezávaznou online žádost.

Naše společnost nabízí nebankovní půjčky zástavou nemovitostí bez registru a poplatku předem.
www.pujcky-nemovitosti.cz   © 2010 JMG Investments s.r.o, všechna práva vyhrazena
půjčky bez registru | půjčky ihned | exekuce nemovitosti | podnikatelská půjčka
Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.