rychlé půjčky půjčky ihned rychlá půjčka

Nebankovní půjčky bez registru

Pro bankovní instituce a některé nebankovní poskytovatele se můžete velmi rychle stát problémovým klientem. Stačí, pokud se dostanete do problémů se splácením svých závazků. Úvěrové registry dlužníků evidují statisíce klientů, kteří mají nebo měli v minulosti problémy s placením svých půjček nebo složenek za služby.

Registry jsou v podstatě databáze, do kterých se rychle dostanete za sebemenší prohřešek. I když dluh doplatíte, stejně v těchto seznamech zůstanete přibližně dalších 5 let! Bankovní instituce velmi přísně posuzují úvěrovou historii žadatele, stačí jednou klopýtnout a dveře máte v bance zavřené.

Banky vám nepůjčí? My ano!

U nás neděláme rozdíly mezi žadatelem, který v bance úvěr získá, a mezi žadatelem, který má dluhy po splatnosti, nebo je proti němu vedeno exekuční řízení. Všem měříme stejně! Problémový klient si také zaslouží získat druhou šanci a má právo na získání slušných podmínek, tak jako nabízejí samotné banky.

Výhody nebankovní půjčky pro problémové klienty

  • Nebankovní půjčka až do výše 3 000 000 Kč
  • Bez posuzování registru dlužníků
  • Nevadí nám vaše případné exekuce – vše vyplatíme
  • S úrokem a RPSN jako v bance, získáte levnou splátku

Proč si půjčit u nás?

250 000 Kč splátka 3 047 Kč Délka splácení 15 let, úroková sazba 10,97 %, RPSN 13 %, poplatek za poskytnutí 17 350 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč, celkem zaplatíte 548 460 Kč
500 000 Kč splátka 5 489 Kč Délka splácení 20 let, úroková sazba 10,97 %, RPSN 12,63 %, poplatek za poskytnutí 26 600 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč, celkem zaplatíte 1 317 360 Kč
750 000 Kč na 20 let za 8 208 Kč Délka splácení 20 let, úroková sazba 10,97 %, RPSN 12,58 %, poplatek za poskytnutí 38 600 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč, celkem zaplatíte 1 969 920 Kč
1 000 000 Kč na 20 let za 10 926 Kč Délka splácení 20 let, úroková sazba 10,97 %, RPSN 12,55 %, poplatek za poskytnutí 47 850 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč, celkem zaplatíte 2 622 240 Kč

Proč si půjčit u nás?

Nenabídneme vám pouze nízký úrok a RPSN, ale dáme vám i další výhody, které dělají z nebankovní půjčky pro problémové klienty výhodný řešení pro vás. Odložit první splátku si můžete až o 6 měsíců. Půjčku si můžete předčasně doplatit bez pokut za předčasné splacení, nikdo vám v tom nebude bránit. Nabídneme vám i TOP výhodu – možnost doplatit si do 60 dní splátku, kterou jste neuhradili! Nikdo vám kvůli pár dnům po splatnosti nesesplatní celou půjčku tak, jako se to děje u jiných úvěrových společností.

Za jakých podmínek vám půjčku poskytneme

Vzhledem k tomu, že poskytujeme finance až do výše 3 000 000 Kč, chceme být 100% zajištění věřitelé. To znamená, že u všech našich finančních produktů, které nabízíme, vyžadujeme ručení nemovitostí. Nemovitost může být ve vašem vlastnictví nebo vlastnictví jiné osoby (rodičů, známých, přítele atd.), která vám poskytne zástavu k ručení půjčky.

Na nemovitosti můžete mít zástavy a exekuce!

Na nemovitosti, se kterou budete ručit, může být nevýhodná zástava od jiné společnosti nebo také nařízená exekuce či dražba. Všechny tyto závazky vyplatíme naší nebankovní půjčkou, u které budete mít nižší splátku. Proč máte platit více, když u nás můžete platit méně.

Čím můžete ručit

  • Bytem v osobním vlastnictví
  • Družstevním bytem
  • Rodinným domem
  • Chatou
  • Komerční nemovitostí

Jak zažádat o půjčku

O peníze si můžete zažádat přes online formulář. Po odeslání vaší žádosti vás budeme v co nejkratším termínu kontaktovat. Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám nabídne férové podmínky, smlouvy vám zašleme k prostudování v dostatečném předstihu. Pokud budete s úvěrovými podmínkami souhlasit, přijedeme za vámi a smlouvy podepíšeme.

Naše společnost nabízí nebankovní půjčky zástavou nemovitostí bez registru a poplatku předem.
www.pujcky-nemovitosti.cz   © 2010 JMG Investments s.r.o, všechna práva vyhrazena
půjčky bez registru | půjčky ihned | exekuce nemovitosti | podnikatelská půjčka
Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.