konsolidace půjček pro problémové klienty rychlá nebankovní konsolidace půjček nebankovní půjčky

Nebankovní konsolidace půjček bez registru

Snížily se vám příjmy domácnosti a nestačíte splácet své úvěry a půjčky?
Máte nevýhodné krátkodobé úvěry, půjčky a splácíte vysoké měsíční splátky?
Chcete snížit vaše měsíční splátky vašich půjček a úvěrů?
V bance vám konsolidaci půjček neposkytli z důvodů záznamů v registru dlužníků?
Využijte nebankovní konsolidace půjček bez registru!

Pomůžeme Vám s konsolidací vašich závazků (dluhů) do jednoho dlouhodobého úvěru s nízkou měsíční splátkou. Dokážeme řešit i situace, kdy má klient exekuce!

Proč konsolidovat své půjčky – své dluhy

V dnešní době je stále více klientů, kteří splácejí více půjček a úvěrů, a to jak v bankovním, tak i nebankovním sektoru. Pokud klient ztrácí kontrolu nad svými splátkami a nestačí je splácet, končí většinou v exekucích, z kterých se velmi špatně dostává zpět do normálního života. Konsolidace půjček je pak jediným řešením jak se dostat z dluhové pasti!

Co znamená konsolidace půjček

Konsolidace půjček je sloučení několika různých půjček, úvěrů (či závazků) do jediného úvěru s delší dobou splatnosti, což vede ke zlepšení přehledu o vašich finančních závazcích, ale zejména ke snížení výše měsíčních splátek. Konsolidací půjček také ušetříte na nákladech za vedení několika úvěrů nebo půjček, protože splátky budou sloučeny do jednoho úvěru. Konsolidací pro problémové klienty splatíte všechny vaše půjčky, úvěry, dluhy a exekuce a nastavíte se úvěr přesně podle vašich finančních možností. Splátka se po konsolidaci půjček výrazně sníží a vašemu rodinnému rozpočtu se výrazně uleví.

Výhody konsolidace půjček

  • Konsolidace splátek až do 5.000.000,-Kč
  • Bez nahlížení do registru dlužníků
  • Konsolidaci půjček provádíme i u klientů, kteří mají i exekuce
  • Z několika půjček a úvěrů jediná splátka
  • Výrazné snížení měsíčních splátek
  • Záznamy v registrech u konsolidace zástavou nemovitostí nejsou překážkou
  • Konsolidace půjček je nejefektivnější řešení problémů
  • Doba splácení až 20 let

Typy konsolidací půjček v praxi

Bankovní konsolidace půjček a úvěrů – Žadatel o bankovní konsolidaci musí být čistý v registrech dlužníků a to jak v bankovním tak i nebankovním registru a musí prokázat své příjmy! Banky většinou nepožadují při nízkých konsolidaci ručení nemovitosti.

Nebankovní konsolidace půjček a úvěrů bez registru – nebankovní konsolidaci vašich půjček a úvěrů zajistíme bez náhledu do registru dlužníků. Konsolidací splatíme všechny vaše půjčky a úvěry a nastavíme úvěr přesně podle vašich finančních možností. Splátka se po konsolidaci všech vašich úvěrů sníží a vašemu rodinnému rozpočtu se výrazně uleví. U nebankovní konsolidace vyžadujeme ručení nemovitostí stejně tak jako banka u hypotéky.

Žádost o nebankovní konsolidaci půjček a úvěrů

Pokud vás naše konsolidace půjček zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám bezplatně nejefektivnější způsob řešení vaší finanční situace a pomůžeme vám snížit vaše měsíční splátky u půjček, nevýhodných zástav, dluhů a exekucí. Proč máte zbytečně platit více, když může platit méně!

Naše společnost nabízí nebankovní půjčky zástavou nemovitostí bez registru a poplatku předem.
www.pujcky-nemovitosti.cz   © 2010 JMG Investments s.r.o, všechna práva vyhrazena
půjčky bez registru | půjčky ihned | exekuce nemovitosti | podnikatelská půjčka
Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.